Dziennik budowy

Październik 2014

Arkada Business Park z pozwoleniem na budowę

W dniu 8.10.2014 spółka otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę dwóch budynków biurowych z usługami w parterze oraz dwukondygnacyjnymi garażami w podziemiu wraz z instalacjami, infrastrukturą drogową i zagospodarowaniem terenu, przy ul. Fordońskiej 2 w Bydgoszczy.
Sierpień 2015

Rozpoczęcie realizacji biurowca Arkada Business Park

Pragniemy poinformować, że rozpoczęto prace rozbiórkowe na działkach przy ul. Fordońskiej 2, będące pierwszym etapem realizacji kompleksu biurowców klasy A, o nazwie Arkada Business Park.
Wrzesień 2015

Certyfikat BREEAM Very Good dla biurowca Arkada Business Park

Arkada Business Park, budynek biurowy klasy A, realizowany przez grupę Arkada Holding, otrzymał certyfikat BREEAM Interim (etap projektowy inwestycji) na poziomie Very Good. Jest to pierwszy budynek biurowy w województwie Kujawsko – Pomorskim z tym prestiżowym certyfikatem. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu całego zespołu: zarządu, architekta, działu inwestycji i zespołu doradców udało się stworzyć nową jakość na bydgoskim rynku biurowym.
Wrzesień 2016

Skanska generalnym wykonawcą I etapu Arkada Business Park

Skanska S.A. została wybrana na Generalnego Wykonawcę I etapu kompleksu Arkada Business Park. Z dniem 1 września 2016 roku został przekazany teren inwestycji i rozpoczęto prace budowlane najważniejszego kompleksu biurowego klasy A w Bydgoszczy.
marzec 2017

Arkada Business Park wyrasta z ziemi

Zakończyliśmy prace ziemne z związane z wykonaniem części podziemnej budynku, poziomów -2 oraz -1. Obecnie realizujemy poziom +1 konstrukcji żelbetowej. Do końca marca planujemy wykonać w całości poziom +2. W kwietniu rozpoczniemy montaż instalacji wewnętrznych i sieci zewnętrznych.