maj 24

Meelogic najemcą Arkada Business Park w Bydgoszczy

Oferująca rozwiązania w zakresie Internetu Rzeczy firma Meelogic rośnie i otwiera nowy oddział w Bydgoszczy w biurowcu Arkada Business Park. Jest to druga, obok biura szczecińskiego, placówka wywodzącej się z Niemiec firmy w Polsce.

Gratulujemy firmie Meelogic decyzji o dalszym rozwoju w Polsce w Bydgoszczy. Wybór Arkada Business Park jest docenieniem najwyższej jakości naszego budynku. Nowe biuro zapewni Meelogic nowoczesne i komfortowe środowisko pracy: łatwo dostępne komunikacją publiczną i oferujące wiele udogodnień w zasięgu ręki. Jesteśmy pewni, że pracownicy Meelogic docenią wysoką jakość przestrzeni biurowej oraz wyjątkową lokalizację nowego biura – mówi Jan Wawrzkowicz, Prezes Zarządu Grupy Holdingowej Arkada Invest.

Meelogic Consulting  oferuje nowoczesne rozwiązania dla branży IT, oparte na dogłębnym zrozumieniu rynku i technologii rozwiązań cyfrowych.

Firma została założona przez profesjonalistów z branży IT w Berlinie, w 2011 roku. Obecnie, z oddziałami w Szczecinie, Kolonii i Stuttgarcie, międzynarodowy zespół współpracuje z renomowanymi klientami z branż: motoryzacyjnej, medycznej, mediów cyfrowych, transportowej, energetycznej, telekomunikacyjnej i E-Commerce.

Firma planuje przez pierwsze dwa lata zwiększyć zatrudnienie w bydgoskim oddziale do 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

„Bydgoszcz, miasto technologii i nauki, z wysokiej klasy specjalistami IT, ma duży potencjał. Nowy oddział da nam możliwość jeszcze bardziej elastycznie reagować na ciągle rosnące zapotrzebowanie na nasze usługi ze strony klientów” – mówi Ayana Alemu, CEO i współzałożyciel Meelogic.

Nowe biuro zlokalizowane jest w samym sercu miasta. Nowo powstały kompleks biurowy Arkada Business Park położony jest w doskonałej lokalizacji i wyróżnia się wysoką jakością i nowoczesną infrastrukturą. „To daje naszym pracownikom otwarte, motywujące środowisko pracy i potwierdza, że jesteśmy w stanie szybko i pewnie wejść w interakcję z naszymi klientami i partnerami biznesowymi również z bydgoskiego biura” – podsumowuje Ayana Alemu.

Arkada Business Park to zespół dwóch biurowców o docelowej powierzchni najmu ponad 22 tys. m kw, zlokalizowanych przy jednym z najważniejszych skrzyżowań w Bydgoszczy – rondzie Fordońskim. Inwestycja realizowana w duchu zrównoważonego i ekologicznego budownictwa – otrzymała certyfikat BREEAM z oceną very good oraz spełnia wytyczne biurowca klasy A. Inwestorem jest For 2 Sp. z o. o., spółka należąca do Grupy Holdingowej Arkada Invest, a generalnym wykonawcą jest firma Skanska.

Leave a reply - T H E M E - S H A R E D - O N - W P L O C K E R .C O M