lut 21

Arkada Business Park z elewacją.

Pierwsza z dwóch wież najnowocześniejszego kompleksu biurowego w Bydgoszczy nabiera finalnego wyglądu, kolejne strony elewacji są na ukończeniu.

Do połowy marca 2018r planujemy zakończyć montaż elewacji wentylowanej. Trwają roboty wykończeniowe na obiekcie, w szczególności prace wewnątrz budynku. W lutym rozpoczynamy przygotowywanie aranżacji powierzchni dla dużych najemców, aby mogli rozpocząć przeprowadzki w drugim kwartale 2018r. W marcu planujemy również rozpoczęcie robót zagospodarowania terenu w tym zieleni. Arkadiusz Kowalski, Kierownik Budowy Skanska S.A.

Giganci inwestują w najlepszej lokalizacji Bydgoszczy.

Potwierdzeniem najwyższego standardu i jakości w doskonałej lokalizacji są kluczowi najemcy, którzy wybrali pierwszy z budynków kompleksu Arkada Business Park. Na najem biur już zdecydowały się tak duże firmy jak Asseco Poland, gigant z sektora IT oraz Skanska, największa firma budowlana w Polsce. Inwestycję realizuje grupa Arkada Holding.

Poziom wynajęcia budynku przekroczył 60%, pozostałe powierzchnie  są przedmiotem rozmów z przyszłymi najemcami. Duże, międzynarodowe firmy, potrzebują wysokiej jakości powierzchni biurowych stwarzając wysokiej jakości miejsca pracy. Szukają wartości dodanych które podwyższą komfort i efektywność pracy w firmie. W dzisiejszych realiach „walki o pracownika” nowoczesne i dobrze zlokalizowane biuro to doskonałe narzędzie HR, które przyciąga najlepsze talenty. Dlatego projekt Arkada Business Park charakteryzuje się licznymi rozwiązaniami które będą przekładać się na oszczędności i komfort pracy dla najemców, m.in. innowacyjną wentylację z odzyskiem ciepła i nawilżaniem pomieszczeń biurowych, nowoczesny system zarządzania budynkiem BMS i wiele innych udogodnień. Doskonałe położenie powstającej inwestycji nad bulwarami, a zarazem przy głównym rondzie w Bydgoszczy z bardzo dobrze rozwiniętą siecią komunikacyjną zapewni work-life balance przyszłych najemców. Paweł Pindral, Doradca Zarządu Arkada Holding.

Arkada Business Park to zespół dwóch biurowców o docelowej powierzchni najmu ponad 22 tys. m kw, zlokalizowanych przy jednym z najważniejszych skrzyżowań w Bydgoszczy – rondzie Fordońskim. Inwestycja realizowana w duchu zrównoważonego i ekologicznego budownictwa – otrzymała certyfikat BREEAM z oceną very good oraz spełnia wytyczne biurowca klasy A. Inwestorem jest For 2 Sp. z o. o., spółka należąca do Grupy Holdingowej Arkada Invest, a generalnym wykonawcą jest firma Skanska.

Leave a reply - T H E M E - S H A R E D - O N - W P L O C K E R .C O M