lut 10

WeNet nowym najemcą Arkada Business Park

WeNet, polska firma technologiczna, działająca w obszarze e-marketingu i doradztwa internetowego, właśnie otworzyła swoje nowe biuro w Bydgoszczy w biurowcu Arkada Business Park. Firma od wielu lat wspiera rozwój polskiego sektora małych i średnich przedsiębiorstw, oferując usługi marketingowe oparte na najnowszych rozwiązaniach technologicznych.
Biuro zostało uruchomione z początkiem 2023 roku w centralnej części Bydgoszczy, w prestiżowym biurowcu Arkada BP  przy ul. Fordońskiej 2 i jest już 19 lokalizacją WeNet w Polsce. Obecnie w nowym biurze pracuje 30 doradców internetowych jednak firma nadal kieruje swoją ofertę rekrutacyjną do kandydatów z regionu kujawsko-pomorskiego.
Firma WeNet z główną siedzibą w Warszawie, zatrudnia ponad 1000 ekspertów w całej Polsce, którzy oferują firmom z sektora MŚP skuteczne rozwiązania dla biznesu, dostosowane do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku w Polsce i za granicą. Firma dostarcza wiele produktów i usług, które pomagają efektywnie rozwinąć biznes online, zwiększając jego widoczność, zasięgi, a tym samym wpływają na realny wzrost sprzedaży i rozwój biznesu. Z usług WeNet korzysta już ponad 50 000 polskich małych i średnich przedsiębiorców. Firma posiada swoje biura w 19 lokalizacjach w Polsce oraz posiada swoje przedstawicielstwa na Słowacji i Węgrzech.
Witamy WeNet Group w progach naszego biurowca!

Gratulujemy nowego pięknego biura i dziękujemy za zaufanie i wybór. Mamy nadzieję, że nowoczesna przestrzeń i znakomita lokalizacja biurowca będzie sprzyjać komfortowej pracy całemu zespołowi.