paź 30

Arkada Business Park najlepszym biurowcem w regionie

Pierwszy etap Arkada Business Park otrzymał nagrodę GRAND PRIX w konkursie „Budowa na medal Pomorza i Kujaw 2018” w kategorii najlepszy obiekt biurowy, przyznaną przez Pomorsko-Kujawską Izbę Budownictwa.

„Ponad 11 tys. m² powierzchni najmu oraz 17 tys. m² powierzchni całkowitej na 12 kondygnacjach z czego 2 podziemne, biurowiec realizowany zgodnie z brytyjskimi technologiami certyfikowany w systemie BREEAM- te parametry sprawiają, że jest to największy i najkosztowniejszy w budowie biurowiec klasy A w regionie. Budynek zaprojektowany dla potrzeb liderów rynku, IT, międzynarodowych podmiotów sektora nowoczesnych usług, wymagających najwyższego komfortu i jakości.

Biurowiec jest w finalnej fazie komercjalizacji, ponad połowa powierzchni jest już zasiedlona, pozostałe powierzchnie są w trakcie prac aranżacyjnych dla najemców. Najemcami Arkada Business Park są liderzy branż: Asseco, Luxmed, Raiffeisen/ BNP Paribas, Skanska oraz nowi inwestorzy sektora nowoczesnych usług z Niemiec oraz Holandii.

Pragnę podziękować wszystkim osobom i firmom którzy przyczynili się do powstania tego wyjątkowego projektu.”

Jan Wawrzkowicz, Prezes Zarządu FOR2 / Arkada Holding

 

Arkada Business Park to zespół dwóch budynków biurowych o docelowej powierzchni najmu ponad 22 000 mkw. Kompleks zlokalizowany jest przy jednym z głównych skrzyżowań w Bydgoszczy – rondzie Fordońskim.  Oddany do użytku pierwszy etap inwestycji oferuje 11 000 mkw. nowoczesnej powierzchni do wynajęcia. Projekt realizowany w duchu zrównoważonego budownictwa otrzymał certyfikat BREEAM z oceną Very Good. Inwestorem Arkada Business Park jest For 2, spółka należąca do Grupy Holdingowej Arkada Invest. Generalnym wykonawcą jest firma Skanska.

Leave a reply - T H E M E - S H A R E D - O N - W P L O C K E R .C O M