paź 12

Skanska przeniesie biuro regionalne w Bydgoszczy do Arkada Business Park

Podczas uroczystości zawieszenia wiechy 11 października, Rafał Jaworowicz Dyrektor Regionu Skanska S.A. ogłosił przeniesienie regionalnego biura Skanska do pierwszego z biurowców Arkada Business Park.

Decyzja o przeniesieniu oddziału regionalnego jest potwierdzeniem najwyższej jakości i komfortu realizowanego budynku oraz hasła przewodniego naszej inwestycji:
Razem tworzymy biznesową wizytówkę Bydgoszczy, otwierając nowy rozdział na rynku biurowym w mieście – mówi Jan Wawrzkowicz, Prezes Zarządu Grupy Holdingowej Arkada Invest.

Poziom wynajętej powierzchni osiągnął już 50 procent, na 6 miesięcy przed oddaniem budynku do użytkowania. Kolejne umowy są w trakcie finalizacji – mówi Jakub Tomasik, leasing manager w grupie Arkada.

Uroczystość zawieszenia wiechy wraz z konferencją były doskonałymi okazjami do rozmów na temat potencjału miasta oraz rozwoju rynku biurowego w Bydgoszczy.

Arkada Business Park to przede wszystkim wysoka jakość, świetna lokalizacja w centrum miasta z doskonałym dostępem do komunikacji publicznej oraz unikalny klimat nabrzeża Brdy. Bydgoszcz staje się coraz bardziej znaczącym ośrodkiem zwłaszcza dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Otrzymujemy coraz więcej zapytań na Bydgoszcz – mówi Piotr Skuza, manager regionalny w Dziale Powierzchni Biurowych Savills.

Projekt spełnia wymogi jakościowe. Standard nie odbiega od najlepszych biurowców w Polsce. Coraz więcej inwestorów składa zapytania w kierunku miast regionalnych – Bydgoszcz jest przykładem miasta o ogromnym potencjale do rozwoju, a projekt Arkada Business Park otwiera nowy etap na bydgoskim rynku powierzchni biurowych- mówi Błażej Kucharski, dyrektor regionalny w Colliers International.

Arkada Business Park to zespół dwóch biurowców o docelowej powierzchni najmu ponad 22 tys. m kw, zlokalizowanych przy jednym z najważniejszych skrzyżowań w Bydgoszczy – rondzie Fordońskim. Inwestycja realizowana w duchu zrównoważonego i ekologicznego budownictwa – otrzymała certyfikat BREEAM z oceną very good oraz spełnia wytyczne biurowca klasy A. Inwestorem jest For 2 Sp. z o. o., spółka należąca do Grupy Holdingowej Arkada Invest, a generalnym wykonawcą jest firma Skanska.

 

 

Leave a reply - T H E M E - S H A R E D - O N - W P L O C K E R .C O M